3 powody dlaczego warto kupić swój własny koc obciążeniowy.

0
3 powody dlaczego warto kupić swój własny koc obciążeniowy.

3 powody dlaczego warto kupić swój własny koc obciążeniowy.

Rolą koca obciążeniowego jest odpowiednie dociążenie Twojego ciała. O wadze koca decyduje wiele czynników takich jak Twoja waga i sposób użytkowania koca obciążeniowego. Nie ma jednej zasady, która obowiązuje wszystkich.

Dobranie właściwego koca jest jak znalezienie idealnej równowagi między ciałem a umysłem.

Wszystko zależy jak często chcesz go używać i do czego. Niektórzy będą korzystać z niego tylko od czasu do czasu, gdy poczują się przygnębieni, zestresowani. Inni uznają, że jest to brakujący element do bardziej zrównoważonego życia i będą korzystać z koca obciążeniowego podczas snu.

My w naszym studio jogi używamy kocy obciążeniowych podczas siavasany i niektórych pozycji Yin jogi.

Oto trzy powody, dla których zdecydowanie polecamy kupowanie kocy obciążeniowych
w naszym sklepie.

1 PRAWIDŁOWY STOSUNEK.

Twój wzrost i waga w porównaniu z rozmiarem koca to główne czynniki, na które należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Jeśli chcesz mieć większy koc, musisz dodać trochę ciężaru, aby zrównoważyć różnicę i dać swojemu ciału odpowiedni efekt. Upewnij się, że koc nie jest większy niż materac Twojego łóżka. 

2 INDYWIDUALNIE JAK TY I TYLKO TY.

Możesz lubić te same płatki zbożowe, co twój najlepszy przyjaciel, ale nie oznacza to, że twój mózg działa w ten sam sposób jak Twojego przyjaciela.

Każdy z nas jest inny i ma inne indywidulane potrzeby. Tak samo koc obciążeniowy powinien być stworzony specjalnie pod Twoje potrzeby.

Być może nie lubisz niektórych tkanin?

Może się przegrzewasz lub w ogóle nie masz wyczucia temperatury?

Może Twój mózg nie ma poczucia grawitacji? 

Rozmowa z doświadczonym sprzedawcą, który ma wiedzę, może uświadomić Ci, że są pewne rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę przed zakupem koca, np. tkanina, rodzaj wypełnienia lub dźwięk.

Koce obciążeniowe maja dwa wypełnienia, jeśli zamówisz swój koc: https://mandalayoga.pl/pl/c/Koce-obciazeniowe/85  skontaktujemy się z Tobą, aby wybrać z Tobą odpowiednie wypełnienie oraz ciężar obciążenia.   

3 PRZYJEMNOŚĆ KUPOWANIA „TWOJEGO NOWEGO NAJLEPSZEGO OTULACZA”.

Koc obciążeniowy jest jak twój najlepszy przyjaciel. Spędzasz długie godziny śpiąc lub siedząc pod kocem. Wybierz kolor, który najbardziej Ci się podoba. Czy jesteś ekologiczny? Wybierz 100% bawełny i wypełnienie z naturalnego żwiru. Jeśli lubisz miękkie tkaniny, Minky lub Welwet to najlepszy wybór.

Przywróć radość i równowagę do swojego życia i daj swojemu mózgowi szczęśliwy czas.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl