Eventy

Mandala Harmony Retreat:

Z dumą prezentujemy naszą najnowszą inicjatywę, która łączy w sobie pasję do jogi, inspirujących nauczycieli, piękne miejsca oraz możliwość przetestowania naszych pięknych mat. Pragniemy zaoferować Wam wyjątkową okazję do pogłębienia swojej praktyki, poznania ekspertów i odkrycia potencjału jaki w Was drzemie. Seria wyjazdów jogowych "Mandala Harmony Retreat" to podróż dla Wszystkich którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności pod okiem wyjątkowych nauczycieli a jednocześnie pobyć po prostu ze sobą.

 

Pierwszy weekend Mandala Harmony Retreat jest pod znakiem SIŁY.

Co Cię czeka?

1. Warsztaty z Renomowaną Nauczycielką Jogi:

Marta Witecka (www.martawitecka.com) jest nauczycielką z 12-letnim doświadczeniem w praktyce jogi, stania na rękach i AcroYogi. Posiada kilka certyfikatów Yoga Alliance oraz ConsciousBreathing®. Obecnie mieszka w Niemczech i jestem właścicielką studia Wild Cat.

2. Temat wyjazdu

Weekend SIŁA, na którym Marta poprowadzi Was do stania na rękach, poznacie fundamenty pracy z ciałem. 

Stanie na rękach, znane również jako Adho Mukha Vrksasana w jodze, to zaawansowana pozycja, która może przynieść wiele korzyści fizycznych, psychicznych i emocjonalnych. Oto niektóre z potencjalnych korzyści ze stania na rękach:

 • Poprawa równowagi: Praktykowanie stania na rękach pomaga w rozwoju równowagi i kontroli ciała, co może się przekładać na większy potencjał w innych asanach i czynnościach.
 • Stojąc na rękach, Twoja głowa znajduje się poniżej serca, co sprzyja odwróceniu krążenia krwi i limfy. To może pomóc w poprawie krążenia krwi i dotlenieniu mózgu. 
 • Poprawa koncentracji i umiejętności skupienia: Stawanie na rękach wymaga pełnego skupienia i obecności umysłu, co może pomóc w poprawie zdolności krwi i dotlenieniu mózgu.
 • Rozwijanie pewności siebie i odwagi: Opanowanie stania na rękach może budować poczucie sukcesu, pewności siebie i odwagi wobec wyzwań.
 • Wzmacnianie ramion i górnej części ciała. 
 • Wpływ na układ trawienny: Odwrócenie ciała może pobudzać układ trawienny i poprawiać funkcję jelit. 
 • Rozwinięcie świadomości ciała: Ta zaawansowana pozycja wymaga skupienia na subtelnych odczuciach i ruchach ciała, co może poprawić ogólną świadomość ciała.

3. Zanurzenie w Przyrodzie:

Nasz wyjazd odbędzie się w malowniczym otoczeniu natury. Zależnie od pogodny organizowane będą sesje jogi na świeżym powietrzu, co dodatkowo wzmocni Twoje połączenie z naturą i umożliwi pełniejsze doświadczenie praktyki.

4. Bliski kontakt z nauczycielami:

Oprócz sesji jogi będziesz miała możliwość bliskiego kontaktu z nauczycielami / praktykami jogi. Każdego dnia będzie czas na sesję pytań i odpowiedzi, gdzie nauczyciele jogi odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

5. Promocja na Maty do Jogi:

Uczestnicy wyjazdu będą mieli okazję skorzystać z naszych mat do jogi a dla zainteresowanych będziemy mieli wyjątkowe promocje. To doskonała szansa, by zainwestować w swój rozwój jogowy i wyposażenie na dłuższą metę.

Termin:

6-8 października 2023 (weekend).

Miejsce:

Pensjonat W Szczerym Polu, Popów 19 k/Uniejowa (woj. łódzkie) - www.wszczerympolu.pl 

W Szczerym Polu to obiekt znajdujący się w centrum Polski. Otoczony jest lasem i wodą, to miejsce dla ciała i duszy stworzone z miłości do natury z przestrzenią do samorozwoju medytacji uważności. W obiekcie znajdują się tylko kameralne w wysokim standardzie pokoje dwuosobowe, przestronna sala do jogi. Obiekt serwuje posiłki wegetariańskie, przez cały pobyt jest dostęp do napojów ciepłych, ziół i wody.

Na miejscu znajduje się również stół Bilardowy, piłkarzyki, sauna Fińska, balia i zewnętrzne jacuzzi za dodatkową opłatą.

 

Plan weekendu:

Piątek:

16:00 Zakwaterowanie i przywitanie.

17.00 - 18.30 Wstęp do stania na rękach.

18.45 Kolacja.

20.00 - 20.45 Czas wolny.

Sobota:

7:30 – 8:45 Rozgrzewająca Vinyasa Flow.

9:00 Śniadanie.

Czas wolny.

14:00 Obiad.

16:30 -17:30 Stanie na rękach - wskakiwanie i różne pozycje nóg.

18:00 Kolacja.

19:30 -20:20 Yin Yoga (górne partie ciała).

Niedziela:

7:30 – 8:45 Rozgrzewająca Vinyasa Flow. 

9:00 Śniadanie.

11:30 – 13:00 Stanie na rękach - Jak stworzyć swoją własną praktykę (Trening & eksploracje). Pożegnanie uściski i buziaki.

13:15 Obiad przed podróżą.

Wszystkie trzy posiłki wegeteriańskie.

 

Cena za pobyt:

1150,00zł

Informujemy jednocześnie, że gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 500zł. W przypadku rezygnacji z wyjazdu wpłata nie zostaje zwrócona. Możesz znaleźć osobę na swoje miejsce:)

Co w cenie:

 • Pobyt w pokoju 2 osobowym.
 • Pełne wyżywienie.
 • Warsztaty.
 • Bardzo dużo uśmiechu i wspaniałej atmosfery.
 • Nagrody w konkursie.

Zgłoszenia:

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: kontakt@mandalayoga.pl lub telefonicznie: 504 228 555.

 

A co dalej?

 • Drugi weekend Mandala Harmony Retreat  to czucie ZDROWIA i kobiecość w każdym wieku z Anią Ribol. Termin: 1-3 grudnia. 

  Weekend ZDROWIE, podczas tego weekend poruszymy temat kobiecości w każdym wieku, joga hormonalna, dojrzewanie. Zapraszamy kobiety, które nigdy wcześniej nie praktykowały jogi, a chcą poznać swoje ciało.

  Ania Ribol Certyfikowana instruktorka Hormone Yoga Therapy For Menopause by Dinah Rodrigues. Uczy od 2006 roku, tytuł nauczycielski Yogalehrerrin BDY/EYU uzyskała po 4-letniej nauce w Joga Schule Hannover, uczennica Urvasi Leone Berlin.

  Ania jest instruktorem stylu flow Triyoga wg Kali Ray California (Basic, Level 1, Level 2) Oprócz tego jest konsultantką ajuwerdyjską i Zencoachem.

  Interesuje się naturalnymi metodami wspierania ludzi na ich drodze przez życie.

 • Trzeci weekend Mandala Harmony Retreat  to czucie MOCY z Ullą Wilczyńską Kalak i warsztaty podnoszące energię w ciele i umyśle. Termin: 23-25 lutego 2024r.

  Weekend MOC, podczas tego weekendu pobudzisz swoją energię. Wzmocnisz się i przygotujesz na wiosnę. Poznasz techniki pranajamy oraz jogę YIN czyli jogę powięziową.

  Ulla Wilczyńska-Kalak jest nauczycielem jogi od 2004 roku. W między czasie wyjechała do Australii, gdzie poznała wielu wyjątkowych australijskich i amerykańskich nauczycieli. Pod ich okiem doskonaliła swoje umiejętności i współpracowała jako asystent jogi.

  Po powrocie do Polski, założyła w Poznaniu studio Namaste Yoga, gdzie wraz z innymi instruktorami uczy różnych stylów jogi. Uwielbia moc i takie style jak Power Yoga i Vinyasa Joga. Druga strona mocy Ulli to Yin joga i praca z podwięzią.

 • Czwarty weekend Mandala Harmony Retreat to czucie BALANSU z Patrycją Gawlińską i warsztaty uziemienia, stabilności i pewności siebie. Termin: 19-21 kwietnia 2024r. 

  Weekend BALANS jakże ważny temat. Balans w ciele i umyśle to praktyka przygotowana specjalnie na ten warsztat przez Patrycję (Joginkę). Uziemienie, stabilność. Balans w ciele i umyśle.

  Patrycja Gawlińska prowadzi zajęcia jogi od 2005 jednak dopiero trzecia podróż do Indii stała się krokiem milowym w jej praktyce i w jej postrzeganiu. Pobyt w aśramie Sadhana Mandir miał ogromny wpływ na jej praktykę, odkrywanie siebie i jogi na nowo oraz praktyk daleko odbiegających od rozumienia jogi jako ćwiczenia asan. W tym aśramie znalazła swojego przewodnika po ścieżce jogi, od którego nadal się uczy.

  Teraz nie czuję dysonansu pomiędzy tym co robię, tym co wiem, a tym, co nazywam jogą. Praktyka harmonizuje ze mną i z moją wizją Świata.

  Za podstawę praktyki uważa oddech ujjayi, który wykorzystuje do praktyki asan(vinyasy) jak i do koncentracji oraz medytacji.

 

Marzysz o wyjątkowym czasie dla siebie? Szukasz warsztatów, które wzmocnią Cię wielowymiarowo?

Zapisz się na wszystkie Mandala Yoga Harmony Retreat i odnajdź w sobie: Siłę, Zdrowie, Moc, Balans.

Cały projekt organizujemy My, miłośnicy jogi i dobrej przestrzeni jogowej czyli profesjonalnych mat.

Podczas pobytu będziesz mogła korzystać z Mandalowych mat, a na koniec wybrać idealną matę w specjalnej ofercie dla Ciebie. 

Zapraszamy na pierwszy weekend 6-8 października 2023 w Szczerym Polu, które samo ogłasza się tak: „Tutaj zatrzymuje się codzienność, aby odpocząć.”

Na tym nam też zależy, abyście mogły złapać swój oddech.

Jeśli chcesz skorzystać z rezerwacji 4 warsztatów i uczestniczyć w całym Mandala Harmony Retreat napisz do nas, z tej okazji skorzystasz z rabatu w wysokość 500zł. 

Zapraszamy na cudownie spotkanie ze sobą. 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl