Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Antypoślizgowe maty do jogi z warstwą PU Słoneczniki w wazie, Pole pszenicy z cyprysami czy Gwieździsta noc to druga limitowana seria mat do jogi w kolekcji YOGA&ART. Tym razem na naszych matach można zobaczyć klasykę światowego malarstwa.   

Maty do jogi Vincent Van Gogh

Mata do jogi Mandala Yoga ozdobiona dziełem Vincenta Van Gogha przedstawia dwanaście słoneczników w różnych stadiach rozwoju. Ta piękna antypoślizgowa kauczukowa mata do jogi z warstwą PU odzwierciedlać może to różne etapy przez jakie przechodzimy kiedy rozwijamy naszą praktykę jogi. Obraz charakteryzuje się jasną i pogodną kolorystyką, z bogatą paletą barw w odcieniach żółtego, pomarańczowego i zielonego. Dzięki zastosowaniu ciepłych braw matę przepełnia zadowolenie i optymizm. Słoneczniki symbolizują radość życia i nadzieję, zapraszając Cię do przyjemnej, jednocześnie błogiej i przepełnionej akceptacją praktyki. To antypoślizgowa mata do ćwiczeń dla dziewczyn kochających sztukę, kwiaty i aktywny styl życia.

Mata do jogi Mandala Yoga ozdobiona dziełem Pole pszenicy z cyprysami jest dziełem przedstawiającym oddanie artysty naturze. Wzrok przyciągają żółto złote kłosy zboża, którego łany wyglądają jak wezbrany potok płynący z lewa na prawo. Żółte pole, obramowane przez płaszczyzny zieleni, kontrastuje z kolei z jasnym błękitem nieba. W oddali wznosi się cyprys, wyciągnięty do góry, stanowiący silny, ciemnozielony akcent kolorystyczny pośrodku dynamicznego obrazu. Całość jest stonowana jak podróż w jodze, to harmonia i kompletność.

To dwie energie jak Yin i Yang. Kolory są nadal ekspresyjne, ale i spokojne. Zauważalny jest ruch.

Mata do jogi Mandala Yoga ozdobiona dziełem Vincenta Van Gogha przedstawia gwieździstą noc jako wzburzone pole energii... Pod wybuchającymi gwiazdami wioska jest miejscem spokojnego porządku. Zachwycające w tym obrazie jest to, że zamysł artysty podczas tworzenia dzieła miał wykraczać poza rzeczywistość. Skutkiem tego namalował go w całości z wyobraźni, zapamiętując widok ciepłych, gwieździstych nocy w Saint-Rémy. Mocno kontrastujące ze sobą kolory, chłodna granatowo-niebieska noc i ciepły żółty księżyc, przedstawione na macie do jogi są również symbolem połączenia dwóch pierwotnych i przeciwnych, lecz uzupełniających się sił. Jak wszystko w życiu, pejzaż zawiera dwa przeciwieństwa. Przekrocz granice tego, co widzialne, poczuj równowagę w ciele i umyśle z matą do jogi od Mandala Yoga

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl